برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیستم های آبیاری و کشت گلخانه ای در محل دائمی نمایشگاههای شهر همدان از 27 لغایت 30 مرداد 1393...

 

یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی شامل : ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها (سم، کود، بذر و ...)، سیستم های آبیاری و کشت گلخانه ای بیست و هفتم مرداد ماه سال 1393 همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات در محل دائمی نمایشگاه های استان همدان، واقع در شهر همدان برگزار خواهد گردید. (Iran Agromet 2014)

با توجه به حضور بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات مرتبط با این صنایع پیشنهاد ما به علاقه مندان این رشته ها این است که حتما در این چنین نمایشگاه های تخصصی شرکت نمایند تا ضمن آشنایی با محصولات جدید تولیدی بتوانند به طور مستقیم با تولیدکنندگان این عرصه ارتباط برقرار نموده و در کنار آشنایی با شرکت ها بتوانند نظرات و پیشنهادات خود را به اطلاع تولید کنندگان این بخش برسانند.

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته (2015 iranagrotech)
پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته (2015 iranagrotech) از 24 الی 27 دیماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگرار خواهد گردید.

آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات تجهیزات آبیاری، گلخانه ای و صنایع وابسته یکم آبان در تبریز
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات تجهیزات آبیاری، گلخانه ای و صنایع وابسته یکم آبان ماه در شهر تبریز آغاز به کار خواهد نمود و تا 4 آبان به کار خود ادامه خواهد داد.

دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و آبیاری گرگان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری و سایر صنایع وابسته از تاریخ 8 مهرماه لغایت 11 مهرماه سال جاری در گرگان برگزار می گردد.

هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی نهاده ها، تجهیزات آبیاری و گلخانه و ماشین های کشاورزی 22 تا 25 مهرماه کرج
هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی نهاده ها، تجهیزات آبیاری و گلخانه و ماشین های کشاورزی 22 تا 25 مهرماه در کرج برگزار خواهد گردید.

اولین جشنواره سیستم ها و سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات و ادوات کشاورزی
برگزاری اولین جشنواره سامانه های نوین آبیاری اولین جشنواره سیستم ها و سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و صنایع وابسته اسفندماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.