فهرست بهای پایه آبیاری تحت فشار سال 93 ابلاغ گردید...

به استناد آیین نامه استانداردهای اجرایی عمرانی فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشار سال 1393 از نوع لازم الاجرا توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در مورخ 03/04/1393 ابلاغ گردید.

بنبار این پیش بینی می گردد پس از ابلاغ این فهرست بها محاسبه هزینه های اجرایی طرح های سال 93 که پیش از این با استفاده از فهرست بهای سال 92 برآورد می گردید با قیمت های جدید صورت پذیرد.

جهت دریافت فایل فهرست بها بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

دریافت فایل

اعتبارات آبیاری تحت فشار سال 93 در راه است...
اعتبارات آبیاری تحت فشار سال 93 در راه است...

آغاز ثبت نام دوره فشرده آبیاری تحت فشار نظام مهندسی تهران سال 93
ثبت نام اولین دوره آموزشی آبیاری تحت فشار سال 93 زیر نظر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران آغاز گردید...

دستورالعمل برآورد قیمت دستمزد اجرای آبیاری تحت فشار در سال 93
دستورالعمل برآورد قیمت دستمزد اجرای آبیاری تحت فشار در سال 93 در آستانه آغاز پرداخت اعتبارات بلاعوض آبیاری تحت فشار در سال 93 در اکثر استان‌ها با توجه به افزایش هزینه های اجرایی طرح‌های آبیاری تحت فشار، پیمانکاران این بخش درخواست افزایش دستمزد اجرایی طرح‌ها را داشتند، این درخواست‌ها در حالیست که در حدود دو سال است که هیچگونه تغییری در هزینه های اج

پرداخت وامهای بلاعوض آبیاری تحت فشار در سال 93
تصویب پرداخت تسهیلات بلاعوض آبیاری تحت فشار در سال 93 به گزارش خبرگزاری مجلس شورای اسلامی نمایندگان در نشت علنی دوشنبه 14 بهمن بند الف تبصره 11 لایحه بودجه سال 93 شامل پرداخت 85 درصد هزینه طرحهای آبیاری تحت فشار به صورت بلاعوض را تصویب نمودند.

آمار دقیق پروژه های بزرگ آبیاری تحت فشار در ایران در سال ۱۳۹۶
300 هزار هکتار از اراضی کشاورزی تا تیرماه 97 به سامانه های نوین آبیاری تجهیز می شود. امسال برای اجرای 250 هزار هکتار آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی برنامه ریزی شده که تاکنون 87 هزار هکتار آن انجام شده و 151 هزار هکتار آن در حال اجراست. تا پایان تیرماه سال 97 انتهای سال مالی- در مجموع 300 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سامانه های نوین آبیاری تجهیز