ثبت نام اولین دوره آموزشی آبیاری تحت فشار سال 93 زیر نظر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران آغاز گردید...

 این دوره که از سلسله کلاسهای آموزشی آبیاری تحت فشار است که هر ساله با همکاری نظام مهندسی کشاورزی تهران و کارشناسان دفتر توسعه سامانه های نوین بصورت کاملا فشرده برگزار می گردد، طی 12 روز از ساعت 8 صبح الی 4 بعداز ظهر ادامه خواهد داشت.

مباحث و سرفصل هایی که در این دوره برگزار آموزش داده می شود و سوالات آزمون طراحی و اجرای آبیاری تحت فشار نیز از همین سرفصل ها طرح می گردد، عبارت است از:

  • طراحی و اجرای آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی
  • پمپ و ایستگاه پمپاژ
  • کیفیت آب
  • مواد شناسی
  • مدیریت پیمان و قراردادها

هزینه این کلاسها که برای افراد عادی 500000 تومان و برای اعضای نظام مهندسی کشاورزی 350000 تومان اعلام گردیده است و مجموع مدت زمان دوره نیز 100 ساعت می باشد.

برگزاری دوره فشرده آبیاری تحت فشار در خراسان رضوی
دوره آموزشی طراحی و اجرای آبیاری تحت فشار زیر نظر نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در مرداد و شهریور سال جاری برگزار خواهد گردید.

شروع دوره آموزشی آبیاری تحت فشار استان تهران
قابل توجه ثبت نام کنندگان در دوره آموزشی طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران به نقل از کارشناس آموزش، دوره آموزشی طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار از روز شنبه 25 مرداد 1393 مطابق برنامه زمانبندی ذیل در محل سازمان به اجرا در خواهد آمد.

ابلاغ فهرست بهای پایه آبیاری تحت فشار سال 93
فهرست بهای پایه آبیاری تحت فشار سال 93 ابلاغ گردید...

دستورالعمل برآورد قیمت دستمزد اجرای آبیاری تحت فشار در سال 93
دستورالعمل برآورد قیمت دستمزد اجرای آبیاری تحت فشار در سال 93 در آستانه آغاز پرداخت اعتبارات بلاعوض آبیاری تحت فشار در سال 93 در اکثر استان‌ها با توجه به افزایش هزینه های اجرایی طرح‌های آبیاری تحت فشار، پیمانکاران این بخش درخواست افزایش دستمزد اجرایی طرح‌ها را داشتند، این درخواست‌ها در حالیست که در حدود دو سال است که هیچگونه تغییری در هزینه های اج

اعتبارات آبیاری تحت فشار سال 93 در راه است...
اعتبارات آبیاری تحت فشار سال 93 در راه است...