لیست شرکت های مشاور آبیاری تحت فشار تایید صلاحیت شده کل کشور بهمن ماه سال جاری منتشر گردید.

به گزارش سایت آبیار این لیست که توسط دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری منتشر گردیده است شامل 100 شرکت مشاوری است که در کل کشور موفق به دریافت رتبه بندی از این دفتر گردیده اند.

جزئیات موجود در این لیست شامل نام شرکت و نام های مدیران و کارشناسان آبیاری امتیازآور این شرکت ها که دارای مجوز طراحی و اجرا از همان دفتر می باشند به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

با توجه به این لیست تمام شرکت های مشاور آبیاری تحت فشار از نظر رتبه بندی به سه پایه 3، 2 و 1 تقسیم میگردند که رتبه 3 نشان دهنده اولین پایه با مساحت مجاز هر طرح 500 هکتار و مجموع طرح های مجاز در سال 3000 هکتار بوده و رتبه 1 نشان دهنده بالاترین پایه می باشد که مساحت مجاز هر طرح برای شرکت های مشاور آبیاری تحت فشار با پایه 1 بین 1500 تا 2000 هکتار و مجموع طرح های مجاز در سال بین 8000 تا 20000 هکتار خواهد بود. جهت دریافت لیست مشاوران آبیاری تحت فشار سال 92 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت لیست شرکت های مشاور آبیاری تحت فشار رتبه بندی شده توسط دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری بهمن ماه سال 92

انتشار لیست شرکت های پیمانکار رتبه بندی شده سال 92 آبیاری تحت فشار
لیست شرکتهای مجری آبیاری تحت فشار که توسط دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی رتبه بندی شده اند در بهمن ماه سال 92 منتشر گردید.

آمار دقیق پروژه های بزرگ آبیاری تحت فشار در ایران در سال ۱۳۹۶
300 هزار هکتار از اراضی کشاورزی تا تیرماه 97 به سامانه های نوین آبیاری تجهیز می شود. امسال برای اجرای 250 هزار هکتار آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی برنامه ریزی شده که تاکنون 87 هزار هکتار آن انجام شده و 151 هزار هکتار آن در حال اجراست. تا پایان تیرماه سال 97 انتهای سال مالی- در مجموع 300 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سامانه های نوین آبیاری تجهیز

انتشار لیست شرکت های مشاور و پیمانکار آبیاری تحت فشار به همراه آدرس و شماره تلفن
لیست مشاورین و پیمانکاران آبیاری تحت فشار تایید صلاحیت شده کل کشور برای مرداد ماه سال 93. این لیست که توسط دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری تهیه و منتشر گردیده بود شامل شخصیت های حقیقی و حقوقی مشاور  و پیمانکار دارای صلاحیت در زمینه آبیاری تحت فشار است که در کل کشور موفق به دریافت رتبه بندی از این دفتر گردیده اند.

ابلاغ فهرست بهای پایه آبیاری تحت فشار سال 93
فهرست بهای پایه آبیاری تحت فشار سال 93 ابلاغ گردید...

آغاز ثبت نام دوره فشرده آبیاری تحت فشار نظام مهندسی تهران سال 93
ثبت نام اولین دوره آموزشی آبیاری تحت فشار سال 93 زیر نظر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران آغاز گردید...