گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی
گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

فهرست مطلب

     سایت آبیار در سال 1392 با بهره‌گیری از فارغ‌التحصیلان مجرب رشته مهندسی آب و همکاری با شرکت‌های طراح و مجری آبیاری تحت فشار، با هدف ارتقای سطح دانش عمومی کشاورزان،فارغ‌التحصیلان و علاقه مندان به آبیاری تحت فشار و قرار دادن اطلاعات رایگان در این زمینه تشکیل گردیده است. در انتخاب محتویات و مطالب سایت سعی کردیم تا کاربردیترین، معتبرترین و پراستفاده ترین مطالب، مقالات، نرم‌افزارها و جزوات آبیاری تحت فشار را در قالب دسته بندی‌های کاملا مشخص ارائه کنیم تا از سردرگمی بازدید کنندگان در مواجهه با تعداد زیادی از مطالب متنوع جلوگیری گردد.

     در ادامه کار برآن شدیم تا با معرفی لوازم مورد استفاده در اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار، این امکان را فراهم کنیم تا بازدید کنندگان محترم  بتوانند تمام نیازهای مربوط به آبیاری تحت فشار را از این سایت برآورده کرده، با لوازم و تجهیزات آبیاری تحت فشار و قیمت آنها آشنا شوند. بنابر این از بین لوازم و تجهیزات متنوع مورد استفاده در آبیاری تحت فشار سعی کردیم تا با دسته بندی مناسب در هر دسته به معرفی آن دسته از لوازمی بپردازیم که توسط کارشناسان همکار سایت، شاغل در شرکت‌های مجری آبیاری تحت فشار، مورد استفاده قرار گرفته و از نظر قیمت و کیفیت مورد قبول کارشناسان و کشاورزان باشند، تا کار انتخاب را برای کشاورزان آسان کنیم، بنابر این محصولات معرفی شده در سایت پیشنهاد سایت آبیار به کشاورزان بوده و در صورت معرفی محصول جدید از طرف تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات آبیاری تحت فشار این لوازم حتما توسط کارشناسان سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در صورت مورد قبول بودن در سایت معرفی خواهد گردید.

                                   

 بدیهیست که نظرات بازدید کنندگان محترم در مورد لوازم و مطالب سایت مورد استقبال ما قرار خواهد گرفت و ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری خواهد رساند.

 

نرم افزار محاسبه هزینه آبیاری
نرم افزار محاسبه و طراحی آبیاری