گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی
گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی

کیت آبیاری شلنگ تراوا

قبل از توضیح سیستم، چند چیز در مورد استفاده از سیستم های آبیاری هست که شما ممکن است مایل به دانستن آنها باشید.

برخی از افراد از آبیاری دستی روزانه (گاهی اوقات دو بار در روز) که در طول ماه های گرم مورد نیاز است لذت می برند. آنها این را فرصت خوبی برای دیدن اینکه چگونه گیاهان در حال رشد هستند می بینند. این مساله در زمانی که یک سیستم آبیاری وجود دارد می تواند نادیده گرفته شود. آبیاری دقیق دستی اطمینان خواهد داد که هر یک از گیاهان آب مناسب لازم برای نیازهای خود را دریافت خواهد کرد. ولی بسته به اندازه گلخانه، پلی تونل یا باغ شما، آبیاری دستی می تواند بخش بزرگی از زمان شما را بگیرد.

سیستم های بارانی می توانند مناطق بزرگ را پوشش دهند و اغلب در گلخانه های صنعتی استفاده می شوند، اما آنها آب را در همه جا، معمولا از بالا، اسپری می کنند که در صورتی که آب برای مدت طولانی روی برگ ها نشسته باشد می تواند مایه بیماری های قارچی باشد.

سیستم های آبیاری قطره ای می توانند به خوبی کار کنند و ارزش صرف پول را برای یک نمونه شايسته دارند؛ زیرا ما دیده ایم که راه اندازی نمونه های ارزان تر مشکل تر است. آنها می توانند به طوری تنظیم شوند که آب را به آرامی به ریشه های گیاهان ، دقیقا همان جایی که مورد نیاز است برسانند.

کیت های شیلنگ تراوا از لوله های متخلخل تشکیل شده اند که اجازه می دهند آب به آرامی ببیرون بتراود. شما معمولا می توانید جریان، سرعت و فشار آب را تنظیم کنید و آنها را بسیار آسان كاربرد دریابید.

آبیاری باغ
آبیاری باغ

 کیت آبیاری باغ، شیلنگ تراوای ارزان و كم بازده

با این حال، ما فقط استفاده از این لوله متخلخل را در هنگام اتصال به مخزن جمع آوری آب باران در نظر نمیگیریم. اگر ما آن را به آب چاه متصل کنیم، پمپ تمام روز روشن و خاموش می شود و موجب افزایش هزینه های برق و تخلیه سیستم تصفیه و منبع آب می شود.

سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای می توانند به یک شلنگ استاندارد متصل شوند و برای صرفه جويي آب، این ایده خوبی است که شیلنگ را به یک تایمر متصل کنید تا اطمینان حاصل شود که شما شیر را باز نمیگذارید و از آن دور شوید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نرم افزار محاسبه هزینه آبیاری
نرم افزار محاسبه و طراحی آبیاری

تلفن مشاوره آبیاری قطره ای

09116811951

مهندس کلانتریان

فروشگاه نظام

مشاوره رایگان