گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی
گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیستم آبیاری ریشه (RWS)

آبیاری زیرسطحی

سیستم آبیاری رین برد Rain Bird (RWS) امکان عبور آب، اکسیژن و مواد مغذی از خاک فشرده و دسترسی مستقیم به سیستم های ریشه درختان و درختچه ها را فراهم می کند.
قوطی تور دار انحصارى آن امکان نصب در زمین به عمق 36 اینچ (91.4 سانتی متر) برای RWS، 18 اینچ (45.7 سانتی متر) برای RWS-M و 10 اینچ (25.4 سانتی متر) را برای RWSها فراهم می کند. RWS برای استفاده در دستگاه های آبرسانی مانند سر آبخورى فواره اى یا نازل قطره ای در نظر گرفته شده است.
RWS ترويج دهنده حمایت از سرمایه گذاری بر روی درختان و درختچه ها، بهره وری آبیاری و زیبایی شناسی محوطه سازى به وسیله رشد ریشه های عمیق و توسعه درختان است.
ويژگي ها
حفاظت از درختان و درختچه ها
در یک پروژه تراكاشت معمولی، 20 درصد از درختان بیش از دو سال زنده نمیمانند. بیش از 50٪ از مرگ و میر درختان تازه کاشت شده به علت استرس آب و مواد مغذی است. RWS رین برد، آبیاری زیرسطحی و هوادهی را برای جلوگیری از شوک تراكاشت درختان و درختچه ها فراهم می کند. آبیاری زیرسطحی و هوادهی اجازه می دهد که ریشه ها عمیق تر و وسیع تر رشد کنند و در نتیجه مایه پایداری بیشتر درختان، زنده ماندن بیشتر و رشد سالم درازمدت شوند.
کارآیی آبیاری
آبیاری و هوادهی زیرسطحی ریشه عمیق، سلامت درخت را تضمین می کند و رشد سریع را بالا می برد. آبیاری زیرسطحی، آبیاری هوشمند است. RWS حجم کل آب مورد نیاز برای آبیاری درختان را کاهش می دهد، تلفات آب به علت تبخیر، تلفات باد و هدررفت از مرز زمین را کاهش می دهد.
زیبایی محوطه سازى
RWS با كم کردن هرزآب کمک می کند تا از رشد ریشه های کم عمق جلوگیری شود. آبخورى فواره اى زیرسطحی که برای زیبایی طراحی شده است، شامل لوله RWS است. نصب زیرسطحی به کارایی ایمن تر و قابل اطمینان تر کمک می کند - هیچ کس از روی سخت افزارهای آبیاری روزمینی سكندرى نمیخورد یا آنها را نمیشکند. نصب زیرسطحی، ظاهر طبیعی محوطه سازى را حفظ میکند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نرم افزار محاسبه هزینه آبیاری
نرم افزار محاسبه و طراحی آبیاری