گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی
گروه تلگرامی آبیاری و کشاورزی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 راه اول:

عضویت در گروه آبیاری تحت فشار
عضویت در گروه آبیاری تحت فشار

و اگر نشد کلیک روی لینک زیر را امتحان کنید: 

 

و باز هم اگر نشد:

راه دوم: آدرس زیر را در قسمت جستجوی تلگرام سرچ کنید. لینک عضویت در گروه آنجا است و میتوانید با کلیک برا آن عضو گروه شوید.

@abyarorg

 

 

راه سوم: اگر به هر دلیل موفق به عضویت در گروه نشدید به شماره 09120338411 (مدیر سایت آبیار) در تلگرام پیام بدهید تا لینک عضویت در گروه برای شما ارسال شود.

 

 

گروه تلگرام مهندسین کشاورزی و آبیاری بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف کاشت، داشت و برداشت. لینک گروه ادوات کشاورزی و محصولات مرتبط با آن را میتوانید از اینجا کپی کنید.
گروه تلگرام دامداری مناسب شماست که میتوانید عضویت در آن را با مراحل عضو شدن به انجام برسانید. گروه تلگرامی کشاورزی انلاین مربوط به سایت آبیار و آبیاری تحت فشار میباشد. کانال مشاوره کشاورزی با مجرب ترین متخصصان و مهندسان و دانشجویان مربوطه به این سایت تعلق دارد.


کانال تلگرام خرید و فروش محصولات کشاورزی که بتوان به سادگی به آن اعتماد کرد بسیار نایاب است. گروه تلگرام سموم کشاورزی که در آن با استفاده از انژکتور تزریق کود به شما آموزش میدهد را در اینجا عضو شوید. بازار کار مهندسی آب نیازمند راهنمایی و مشاوره افراد با تجربه میباشد که باید از تجربیات آنان استفاده کنید. لیست دروس مهندسی آب و اساتید این رشته در این سایت عضو هستند.


لیست گرایش های ارشد مهندسی آب در اینجا فهرست وار آماده شده. لینک گروه تلگرام مهندسی آب و آبیاری تحت فشار و آبیاری قطره ای در این سایت است. اغلب دانشجویان و اساتید علوم و مهندسی اب دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های کشور در این گروه عضو هستند. جزوات و فایل های دروس رشته مهندسی آبیاری در این گروه تلگرامی به اشتراک گذاشته شده که میتوانید به سادگی دانلود کنید.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نرم افزار محاسبه هزینه آبیاری
نرم افزار محاسبه و طراحی آبیاری